Jak zainstalować plastikowe ogrodzenie Projekty

Jak zainstalować plastikowe ogrodzenie Projekty

Jeśli szukasz stylowego, a jednocześnie taniego ogrodzenia, rozważ plastikowe ogrodzenie. Istnieje wiele rodzajów dostępnych, a twój lokalny sklep z narzędziami prawdopodobnie ma jeden w magazynie. plastikowe projekty ogrodzeń zwykle pochodzą w panelach, które można kupić w długości 8 stóp. Większość z nich to cedr, i można dodać dekoracyjne kraty, aby zapewnić prywatność i ruch powietrza. Możesz znaleźć niedrogi, trwały plastikowy panel ogrodzeniowy, aby dopasować się do każdego budżetu.

Płot pikietażowy

Projekty ogrodzeń z pikiet są popularnym wyborem dla wielu właścicieli domów. Są one klasycznym projektem, składającym się z pionowych paneli połączonych z poziomymi szynami i słupkami końcowymi. Górna część jest zwężona i kończy się punktem, podczas gdy dolna część jest zwykle rozmieszczona bliżej. Ogrodzenia te były pierwotnie używane w Stanach Zjednoczonych w czasach kolonialnych do wyznaczania granic nieruchomości i utrzymywania dzikich zwierząt z dala od ogrodu lub podwórka. Ale w miarę upływu czasu ewoluowały, by stać się dekoracyjne i modne.
Projekt ogrodzenia z pikiety może być wykonany z różnych wysokości i materiałów. Może to być pojedyncza/solidna deska, dwu- lub trzyszynowy słupek, pojedyncza szyna lub ogrodzenie z desek. Różne projekty dodadzą wymiar i zainteresowanie, więc rozważ ogólny plan projektu przed podjęciem decyzji o stylu ogrodzenia picket. Jeśli chcesz stworzyć wiejski/zachodni wygląd, wybierz projekt o różnej wysokości i szerokości.
Tradycyjne ogrodzenie z białych pikiet jest tradycyjnym wyborem dla ogrodu lub domu, ale można również zdecydować się na unikalny projekt, dodając unikalny twist. Możesz stworzyć ogrodzenie w stylu francuskiego gotyku, które posiada spiczasty łuk w środku. Francuski gotycki styl płotu piknikowego to styl, który był popularny we Francji od lat 1100 do 1500. Zaprojektowany, aby stworzyć zdefiniowaną przestrzeń, ten styl ogrodzenia jest wykonany z drewna impregnowanego ciśnieniowo. Inne style obejmują górną szynę, zakrzywiony profil górny i kombinację wszystkich tych.

Lattice

Przed rozpoczęciem instalacji plastikowego ogrodzenia kratowego ważne jest, aby prawidłowo zmierzyć obszar, który zamierzasz pokryć. Sztachety plastikowe do ogrodu Ogrodzenia Plastikowe Używając piły ukośnej lub piły tarczowej z ogrodzeniem, wytnij dwa kawałki tarcicy ramowej 2×4 na 3/4 cala z każdej strony. Następnie użyj koparki do otworów, aby zaznaczyć miejsce, w którym umieścisz następny słupek. Po ustawieniu słupka i desek kratowych, możesz wyciąć resztę kraty za pomocą piły. Upewnij się, że pierwszy panel jest umieszczony na dolnym bloku tulei, a drugi na bloku złomu.
Cel Twojego plastikowego ogrodzenia określi projekt. Czy ma on zapewnić prywatność lub estetyczny akcent? Te ostatnie będą wymagały wyższych paneli, podczas gdy te pierwsze będą wymagały ciaśniejszego wzoru splotu. Możesz również zdecydować się na dodanie roślin do swojego ogrodzenia, dzięki czemu stanie się ono żywą ścianą. Dodanie koloru i wzoru do kraty zwiększy piękno Twojego ogrodzenia. Kiedy już zdecydujesz się na swój cel, będziesz gotowy, aby rozpocząć wybieranie wzorów ogrodzeń plastikowych kratowych!

Kratownica z wzorem piły

Ten rodzaj kraty jest popularny wśród projektów ogrodzeń plastikowych. Wykonane z drewna, plastikowe ogrodzenia są przyjazne dla środowiska i wszechstronne. Mogą być cięte w różne kształty, dodając do ich naturalnego uroku. W przeciwieństwie do innych typów ogrodzeń, drewno pozwala dostosować wykończenie do swojego gustu i preferencji. Możesz wybrać plamę lub pomalować swoje panele kratowe, aby dopasować je do wnętrza domu, lub możesz je pomalować lub ozdobić własnymi unikalnymi kolorami.
Plastikowe ogrodzenie to popularny sposób na określenie granic podwórka, ogrodu lub wejścia. Dodaje również wiejski klimat do każdego krajobrazu. Drewniane ukośne plastikowe szczyty ogrodzenia mogą rozszerzyć prywatność ogrodzenia, podczas gdy zwietrzałe wzory kratowe są doskonałym akcentem dla rustykalnej siding. Klasyczny wzór kratowy uzupełni rustykalny wygląd zewnętrzny domu, a konstrukcja pozwala na przepuszczanie światła.
Plastikowe ogrodzenie to łatwy projekt do majsterkowania. Panele kratowe są łatwe do zainstalowania, a ty możesz zakończyć instalację w ciągu zaledwie dwóch dni. Lattice jest łatwy w pracy i w przeciwieństwie do innych rodzajów ogrodzeń, nie wymaga wielu materiałów. Wymaga również bardzo mało pracy, dzięki czemu jest to świetny wybór dla osób, które chcą samodzielnie wykonać ogrodzenie.

Lattice z kratką

Jeśli planujesz użyć kraty do swoich projektów plastikowych ogrodzeń, pierwszym krokiem jest zmierzenie wielkości przestrzeni, która ma być pokryta. Aby to zrobić, zmierz się po obwodzie podwórka. Następnie użyj piły ukośnej lub tarczowej, aby wyciąć 3/4-calowe paski z deski 1x. Będą one służyć jako ograniczniki dla paneli kratowych i należy je ciąć co najmniej o półtora cala krócej niż boczne elementy ramy i trzy cale krócej niż górne i dolne panele.
Drewniana kratka to tradycyjny materiał na plastikowe ogrodzenia. Ten rodzaj ogrodzenia ma charakterystyczny ziemisty wygląd i czuć, że nadaje się do szerokiej gamy projektów ogrodzeń plastikowych. Jednak należy pamiętać, że drewno jest bardzo podatne na uszkodzenia termitów, co może spowodować dużą ilość pieniędzy, które należy wydać rocznie na termite-proofing.
Plastikowe ogrodzenia mogą być obramowane lub nieobramowane, jak również topper dla istniejącego plastikowego ogrodzenia. Ich wysokość waha się od trzech do ośmiu stóp, a szerokość od czterech do ośmiu stóp i mogą być wykonane z różnych materiałów. Odstępy między listwami kratowymi różnią się, ale ogólnie rzecz biorąc, są one dwadzieścia milimetrów od siebie. Lattice mogą być barwione lub malowane.

Kratownica z wzorem kratowym

Przed zainstalowaniem konstrukcji kratowej na plastikowym ogrodzeniu, musisz najpierw zmierzyć obszar i obwód obszaru, który ma być zamknięty. Pomiary muszą być dokładne, aby uniknąć jakichkolwiek korekt rozmiaru, w tym cięcia słupków drewnianych na mniejsze kawałki. Ponadto, dają one wyobrażenie o liczbie paneli i słupków drewnianych, które będą potrzebne do budowy ogrodzenia. Poniżej wymieniono kilka wskazówek dotyczących instalacji kraty na plastikowym ogrodzeniu.
Możesz zabarwić plastikowy płot tradycyjną brązową bejcą. Alternatywnie możesz kupić drewnianą bramę kratową w większym sklepie z narzędziami i zainstalować ją samodzielnie w ciągu jednego popołudnia. Istnieje wiele rodzajów kraty dostępne, więc ważne jest, aby zbadać opcje dostępne przed dokonaniem ostatecznego zakupu. Istnieje wiele korzyści z instalowania tego typu ogrodzenia, a wybór należy wyłącznie do Ciebie.
Najczęstszym materiałem na plastikowe ogrodzenie jest drewno. Jest to materiał przyjazny dla środowiska, który można ciąć na różne kształty i rozmiary. Dodatkowo, drewno ma naturalny wygląd, z jego unikalnymi wzorami grainingu. Drewno jest również łatwo malowane lub barwione, aby dopasować resztę wnętrza domu. Jeśli chcesz dodać więcej koloru do swojego plastikowego ogrodzenia, możesz dołączyć żółte kwiaty.
Szyna Ponderosa
Jeśli szukasz projektu ogrodzenia dla swojego podwórka, rozważ dodanie ogrodzenia z szyn ponderosa do swojej nieruchomości. Te ogrodzenia są wykonane z malowanej proszkowo stali rurowej, która płynie z naturalnymi konturami ziemi. Wyglądają atrakcyjnie i mogą zaoszczędzić pieniądze w porównaniu do innych projektów ogrodzeń. Priefert Mfg., Inc. ma rygorystyczne standardy dla każdego produktu, w tym bezpieczeństwa zwierząt i bezpieczeństwa operatora.
Dobrze wykonane, atrakcyjne ogrodzenie może sprawić, że nieruchomość będzie wyglądać pięknie i prestiżowo. Może również zwiększyć wartość nieruchomości. Plastikowe ogrodzenie Ponderosa firmy Priefert jest łatwe w utrzymaniu, bezpieczne i skuteczne. Sztachety ogrodzenia Ponderosa są wykonane z 13- lub 16-gramowej ocynkowanej sztachety stalowej i są wykończone architektoniczną powłoką proszkową. Każdy słupek ma kopułę, aby odprowadzać wodę, i jest poddawany obróbce ciśnieniowej, aby zapewnić długotrwałe działanie.
Aby zbudować plastikowe ogrodzenie z szyn Ponderosa, należy przymocować rurkę do słupków za pomocą dwóch śrub mocujących. Rury są następnie wkręcane w złącza słupków, które umożliwiają rozszerzanie i kurczenie się rur. Rury i słupki są połączone za pomocą opatentowanego łącznika, który eliminuje spawanie i oferuje maksymalną wszechstronność. Najlepsze jest to, że łączniki słupów Ponderosa są zaprojektowane tak, aby umożliwić rozszerzanie i kurczenie się rur.
Szyna Ponderosa z wzorem kratowym
Ogrodzenie ze sztachet ponderosa to świetna opcja dla Twojej przestrzeni zewnętrznej, ponieważ nie wymaga użycia kosztownych materiałów. Ten typ ogrodzenia jest wykonany z postów równomiernie rozłożonych i dużych otworów wyciętych przez nich. Metalowe sztachety są również atrakcyjną opcją dla tego typu ogrodzenia, ponieważ wymagają niewielkiej konserwacji w porównaniu z drewnianymi. Chociaż naturalne drewno z pobliskich lasów może wyglądać świetnie, będzie wymagało stałej konserwacji, a przed użyciem trzeba je odpowiednio uszczelnić.
Ogrodzenie Ponderosa jest stylowym i funkcjonalnym rozwiązaniem dla różnych potrzeb związanych ze zwierzętami gospodarskimi i ogrodzeniami. To wyjątkowe ogrodzenie łączy stal i drewno, aby bezpiecznie zawierać zwierzęta gospodarskie i inne mienie. Deski drewniane mogą szybciej gnić, natomiast winyl łatwo ulega rozkładowi pod wpływem światła słonecznego. Aby uniknąć tych problemów, szyna wykonana jest z 13- lub 16-gabarytowej ocynkowanej rurki stalowej z wysokiej jakości architektonicznym wykończeniem farbą proszkową. Słupki są kopułowe dla bezpieczeństwa i są impregnowane ciśnieniowo dla trwałości.

Dane adresowe:

AKTE Ogrodzenia-Plastikowe.pl – sztachety plastikowe – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 61 665 06 06
kom: 784 377 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]