Różne rodzaje ogrodzeń i ich ceny

Różne rodzaje ogrodzeń i ich ceny

Większość domów ma jakiś rodzaj ogrodzenia. Mogą one służyć kilku celom, w tym dekoracji, oznaczenia linii własności i bezpieczeństwa. Ceny ogrodzeń różnią się znacznie, w zależności od długości i wysokości ogrodzenia, a także użytego materiału. Większość specjalistów od ogrodzeń pobiera opłatę za stopę liniową. Oto kilka wskazówek, aby znaleźć najlepszą cenę dla swojego projektu. Poniżej wymieniono kilka popularnych materiałów i ich koszty. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z lokalną firmą ogrodzeniową. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się o różnych typach ogrodzeń i ich cenach.

Ogniwo łańcucha

Koszt ogrodzeń plastikowych zależy od wielu czynników, w tym od rodzaju ogrodzenia i wybranych funkcji. Do użytku domowego, plastikowe ogrodzenia są zwykle sprzedawane w czterech, pięciu i sześciu stóp wysokości. Istnieją również ogrodzenia do dwunastu stóp wysokości dostępne. Koszt plastikowego ogrodzenia za stopę wzrośnie, jeśli trzeba zamknąć większy obszar. Może się również różnić w zależności od rodzaju szyn górnych i słupków używanych.
Jeśli chcesz prywatności i stylu, ekrany tkaniny mogą być dodane do plastikowego ogrodzenia za około 6 dolarów do 8 dolarów za stopę liniową. Ekrany te wykonane są z lekkiej tkaniny i wiszą na zewnątrz ogrodzenia. Zapewniają one prywatność i pozwalają na przejście światła i powietrza, ale nie są tak trwałe jak listwy. Typowe ekrany prywatności dla plastikowych ogrodzeń kosztują 0,95 dolarów do 1,10 dolarów za stopę liniową, podczas gdy niestandardowe ekrany mogą kosztować do 6 dolarów za stopę liniową.
Cena ogrodzenia plastikowego zależy od wielu czynników, ale nie ma potrzeby bać się wezwania profesjonalisty. Proste wyszukiwanie w Google dla „instalacji ogrodzenia w pobliżu mnie” da Ci wyobrażenie o tym, ile kosztuje ogrodzenie z tworzywa sztucznego. Poprzez majsterkowanie, zmniejszysz ogólne koszty projektu. Oprócz oszczędności na materiałach, będziesz ciął zakręty i zmniejszysz koszty pracy.

Pikieta drewniana

Początkowy koszt ogrodzenia z drewnianych pikiet wynosi około 3600 dolarów. Sztachety plastikowe do ogrodu Ogrodzenia Plastikowe Po roku lub dwóch, koszt barwienia i konserwacji doda kolejne $2,800 do ceny. Oznacza to, że Twoja początkowa inwestycja 3600 dolarów będzie generować tylko wartość rezydualną 1080 dolarów. Istnieją jednak sposoby, aby zmniejszyć początkowy koszt. Oto kilka wskazówek. Możesz chcieć wybrać inny rodzaj drewna dla swojego ogrodzenia.
Najważniejszym czynnikiem określającym ceny ogrodzeń plastikowych jest rodzaj użytego drewna. The Spruce zapewnia dobry podział zalet i wad różnych rodzajów drewna. Angi.com zapewnia pomocne informacje o punktach cenowych dla każdego rodzaju drewna. Jeśli nie masz budżetu na niestandardowe plastikowe ogrodzenie, możesz kupić wstępnie zbudowane pikiety. Są one tańsze niż niestandardowe ogrodzenia, ale będziesz musiał je zainstalować.
Koszt instalacji ogrodzenia z drewnianych pikiet zależy od Twojej lokalizacji. Niektóre dzielnice mają określone zasady wysokości dla ogrodzeń w przednim podwórku. Niektóre HOAs zakazać ogrodzenia w przednich podwórkach całkowicie. Dodatkowo, trzeba będzie zabarwić swój płot pikietażowy. Zostaniesz obciążony około $3 do $5 za stopę liniową drewna. Drewniane ogrodzenia picket nie są najtańszą opcją, ale mogą dodać uroczy estetyczny do domu.

Winyl

Średni koszt instalacji plastikowego ogrodzenia różni się znacznie, w zależności od wielkości nieruchomości. Profesjonalny instalator ogrodzenia pobierze około 4.200 dolarów za 150 stóp liniowych ogrodzenia, i może być w stanie zrobić to samemu za około 800 dolarów. Ale jeśli nie jesteś pewien, jak to zrobić, wynajęcie profesjonalisty może być najlepszym rozwiązaniem. Koszt instalacji plastikowego ogrodzenia zależy bardziej od ceny paneli niż od pracy wymaganej do ich zainstalowania.
Kolor i tekstura plastikowego ogrodzenia również wpływają na jego cenę. Białe plastikowe ogrodzenia kosztują około 25 dolarów za stopę liniową, podczas gdy ogrodzenie z brązowymi lub beżowymi panelami może kosztować do 60 dolarów. Dla dodatkowej estetyki, można nawet uzyskać plastikowe ogrodzenia nadrukowane z drewna lub kamienia, które prawdopodobnie będzie kosztować około 40 dolarów za stopę liniową. Elementy dekoracyjne mogą również zwiększyć koszt plastikowego ogrodzenia. plastikowe ogrodzenia są dostępne w szerokiej gamie kolorów, z najbardziej przystępnych jest biały.
Koszt plastikowego ogrodzenia zależy od kilku czynników, w tym od rodzaju materiału winylowego i firmy, która go instaluje. Kolor może wpłynąć na cenę nawet o 100%, a ogrodzenia z kratowymi wierzchołkami, teksturowanymi wierzchołkami i ozdobnymi panelami są droższe niż zwykłe białe. Możesz także pomyśleć o zainwestowaniu w winylowe tuleje słupków, aby zamknąć swoje drewniane lub metalowe słupki wewnętrzne. Drewno, na przykład, jest podatne na gnicie i owady, a winyl może chronić swój dom przed tymi zagrożeniami.

Stal ozdobna

Ozdobne ogrodzenia plastikowe są wiodącym wyborem mieszkalnym dla ogrodzeń. Ogrodzenia te mogą być pojedyncze lub stanowić część systemu ogrodzeniowego, przy czym wsporniki i słupki sprzedawane są oddzielnie. Charakteryzują się one płynnym przejściem przez nierówny teren. Produkowane są z ocynkowanej stali G60 z wielowarstwowym poliestrowym wykończeniem proszkowym. Ozdobne ogrodzenia plastikowe są dostępne w różnych kolorach i mogą być dowolne, od małych ogrodzeń plastikowych do dużych ogrodzeń plastikowych.
Ceny dla ozdobnych ogrodzeń z tworzyw sztucznych może być do 100 dolarów za stopę liniową. Chociaż plastikowe ogrodzenia są zazwyczaj wykonane z cięższego materiału, są one bardziej trwałe niż aluminium. Wymagają one również niewielkiej konserwacji. Niektóre plastikowe ogrodzenia pochodzą z ocynkowanej powłoki dla ochrony, ale wielu właścicieli domów zdecydować się na klasycznym wieku żelaza wygląd. plastikowe ogrodzenia, z drugiej strony, są znacznie tańsze niż inne materiały i nie są tak dostojny.
Cena za naprawę plastikowego ogrodzenia może wynosić od 250 do 700 dolarów. plastikowe ogrodzenia są najczęściej zardzewiałe. Może być konieczne piaskowanie i ponowne malowanie metalowych paneli, a także ponowne spawanie złamanych bram. Zwykły czarny plastikowy płot kosztuje około 25 dolarów do 30 dolarów za stopę liniową, a wstępnie ocynkowany panel ogrodzeniowy to około trzydziestu dolarów. Wykończenie cynkowe zapobiega rdzewieniu i jest bardzo trwałe.

Ogrodzenia prefabrykowane

Średni koszt prefabrykowanych ogrodzeń jest mniejszy niż jedna czwarta kosztów całkowicie niestandardowego ogrodzenia. Proces instalacji jest szybki i łatwy, a profesjonalny wykonawca ogrodzenia da Ci wycenę i pomoże Ci zaplanować budowę Twojego ogrodzenia. Prefabrykaty betonowe są produkowane i dostarczane w panelach, a panele są łatwiejsze do zainstalowania niż bloki żużlowe. Koszt zbudowanego na zamówienie ogrodzenia może szybko wzrosnąć, jeśli chcesz, aby ogrodzenie wyglądało idealnie.
Ceny poziomych ogrodzeń plastikowych różnią się znacznie. Na przykład, plastikowe ogrodzenie wykonane z czarnej szarańczy kosztuje około 20 dolarów za stopę liniową, a podobny projekt z pionowymi panelami ogrodzeniowymi kosztuje około 30-40 dolarów. Black locust drewno jest niezwykle trwałe i wymaga bardzo mało konserwacji, co czyni go doskonałym wyborem dla zastosowań rolniczych. Prawidłowo utrzymane ogrodzenie z czarnej trawy może trwać przez 80 lat, a koszt jest niższy niż w przypadku innych gatunków drewna.
Materiał winylowy ma niższe koszty niż drewno, ale nie jest tak trwały. Podczas gdy plastikowe ogrodzenia mają tendencję do przetrwania przez dziesięciolecia, są podatne na rozszczepianie. Drewno rozszerza się również w wilgotnych warunkach, a nawet niewielkie szczeliny mogą spowodować. Jeśli nie chcesz wydać fortuny na ogrodzenie, rozważ plastikowe ogrodzenie. plastikowe ogrodzenia mogą być niedrogie, a można kupić zdejmowane plastikowe panele ogrodzeniowe w sklepach z artykułami gospodarstwa domowego. Kosztują one od 2 do 12 dolarów za stopę liniową.
Style elektryczne
Koszt plastikowych ogrodzeń różni się w zależności od rodzaju, który wybierzesz i napięcia, którego wymaga. Dla przeciętnego ogrodzenia, zakres cen wynosi od 1500 do 8000 dolarów. Niektóre ogrodzenia są zasilane bateriami, podczas gdy inne są zasilane energią elektryczną z sieci. Dla obszarów bez dostępu do sieci elektrycznej, plastikowe ogrodzenia zasilane bateriami mogą być najlepszą opcją. Pamiętaj, aby sprawdzić, czy istnieją jakiekolwiek przeszkody lub zakopane media przed zainstalowaniem plastikowego ogrodzenia.
Cena ogrodzenia plastikowego jest różna, podobnie jak liczba bram potrzebnych do jego wykonania. Chociaż można znaleźć tańsze zestawy ogrodzeń plastikowych w Internecie, należy szukać profesjonalnego instalatora, aby pomóc w projekcie. Nie tylko będą one w stanie zakończyć projekt w sposób terminowy, będą w stanie zaoferować cenne porady na temat materiałów i zużycia energii. Znalezienie wysokiej jakości instalatora może być trudne, jednak, i nie wszystkie firmy są stworzone równe.
Ceny plastikowych ogrodzeń są określone przez rodzaj ogrodzenia wybrać i wielkości nieruchomości. plastikowe ogrodzenia może wynosić od 900 dolarów do 1300 dolarów, ale cena może się znacznie różnić. Należy pamiętać, że koszt nie obejmuje materiałów użytych do systemu ogrodzenia, ale raczej nadajnik, odbiornik i przewody. Jeśli masz elektryka lub handyman, można zainstalować ogrodzenie siebie, lub zatrudnić kogoś, aby wykonać pracę dla Ciebie.

Dane adresowe:

AKTE Ogrodzenia-Plastikowe.pl – sztachety plastikowe – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 61 665 06 06
kom: 784 377 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]